Eray Tur İyi Mi?

317 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Vize firmalarının günden güne çoğalmasıyla işini hakkıyla ve kaliteli olarak yapan firma sayısı da azalmaktadır. Eray Tur, müşterilerini maddi bir kazanç olarak görmek yerine onların memnuniyeti için her türlü olanağı sağlamaktadır.

1994’ten beri turizm sektöründe, 18 yıldır da vize danışmanlığı yapmanın getirdiği tecrübeyle vize başvurusu konusunda da özveriyle çalışmaktadır.

Sosyal platformdan gelen eleştirileri de iltifatları da birer tecrübe kabul edip kendilerini geliştirirken kullanmaktadırlar.

Bu nedenle Eray Tur, güvenli vize danışmanlığı için seçilebilecek doğru adreslerden biridir. Bir telefon kadar uzağınızda olan Eray Tur’a aklınızda soru işareti olarak kalan veya emin olamadığınız her konu hakkında cevap alabilirsiniz.

Eray Tur’da İletişim

7/24 ulaşma imkanı sağlayan ve yardım etmeyi hedefleyen bir iletişim altyapısı mevcuttur. 7/24 kaliteli hizmet veren ve güven ortamı oluşturan bir firma ile yola çıkacağınıza emin olabilirsiniz.

Eraytur.com adresinde iletişim bilgileri kısmında yer alan +90 (850) 969 83 75 numaralı telefonla her daim Eray Tur’a ulaşma imkanı bulabilirsiniz.

Vize danışmanlığı almayı düşündüğünüz takdirde Gaziantep’te bulunan 3 ve Ankara’da bulunan 1ofisi vardır ve bu ofislere giderek gitmeyi düşündüğünüz ülkenin vize evrakları ve konsolosluk başvuruları ile ilgili gerekli bilgileri öğrenebilir, danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Eray Tur İle İstediğiniz Ülkeye

Öncülüğünü Almanya vize başvurusunun üstlendiği diğer dünya ülkelerine de vize başvuru işlemlerinde danışmanlık hizmetinin verildiği bir firma olarak yerlerini almaktadırlar.

Vize başvuruları çoğu insan için karmaşık ve sıkıcı bir süreç haline gelmiştir. Riske atılmaması gerek bu sürecin olumlu bir şekilde tamamlanması için Eray Tur, elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Vize başvuruları konusunda %90 olumlu sonuç almaları bunu kanıtlar niteliktedir.

Her ülkenin konsolosluğu vize için çeşitli prosedürler uygulamakta, vize için ortak belgeler dışında farklı belgeler de istemektedir.

Eray Tur, her ülkenin isteğine göre vize dosyalarınızın hazırlanmasına, vize talep dilekçesinin gerekli dillerde doldurulmasına, otel rezervasyonundan seyahat sağlık sigortasına kadar birçok vize başvuru işlemlerinde size yardımcı olmaktadır.

Gözünüz Kapalı Güvenin

Tecrübeli ve uzman kadrosuyla hangi ülkenin neyi ve nasıl isteyeceği konusunda ayrıntılı bilgilere sahip olduğu için evraklarınızın hazırlanması hususunda gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir firma seçtiğinize emin olabilirsiniz.

Vize başvuru süreci boyunca ihtiyacınız olan her an yanınızda bulunan, evrak teslimini konsolosluğa bizzat yapan, randevu ve başvuru tamamlanma sürecinizi yakından takip eden bir firmayla yola çıkacağınızı ve asla pişman olmayacağınızı unutmayın.

İş Ortaklarımız; vizeofisi.com- vizerandevu.com- schengenvize.net- vizerandevu.com- eraytur.com- almanyavisa.com

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık