Fenerbahçe’de Teknik Patron Kim Olacak?

140 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Fenerbahçe’de teknik direktörlük konusu hala netlik kazanmadı. Sıkıntılı geçen günlerin ardından İsmail Kartal ile birlikte çıkışa geçen sarı-lacivertliler, on üç maçlık yenilmezlik serisi yakalamasına rağmen gelecek sezon için İsmail Kartal ile devam edip edilmeyeceği belli değil.

İsmail Kartal mı Jorge Jesus mu?

Fenerbahçe’de İsmail Kartal göreve başladıktan sonra takımdaki birlikteliğin sağlanmasıyla başarı grafiği de yukarıya doğru çıktı. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan İsmail hoca ile devam etme konusunda bir netlik bulunmamakla beraber Jorge jesus’un avukatından gelen açıklama ile teknik direktörün kim olacağı hala muamma durumundadır. İsmail Kartal ikinci adam olmam sözleri ile Jorge Jesus ile birlikte çalışmayacağı sinyalini vermişti. Bu da İsmail hoca ile yönetim arasını açan bir söylem olmuştur.

50tl deneme bonusu

Teknik Direktör Ne Zaman Açıklanacak?

Sezonun bitmesine az bir zaman kalmasına rağmen İsmail Kartal ile yolların ayrılması beklenmektedir. Geçmişte çok önemli başarılara imza atan Jorge Jesus’un avukatı Luis Miguel Henrique tarafından yapılan açıklamadan da anlaşılacağı üzere Jorge Jesus Fenerbahçe’nin teklifi konusunda net bir karar vermedi. Fenerbahçe ligi 2. sırada bitirecek olursa Şampiyonlar Ligine gitmek için yaz kampı dönemi içerisinde ön elemeler oynayacağı için sezonu erken açmak zorunda kalacak. Bu yüzden yaz kampı dönemi başlamadan önce Fenerbahçe teknik direktörlük konusunu netleştirmelidir. Var olan belirsizlikler camia için birer kara bulut oluşmadan Fenerbahçe elini çabuk tutması gerekir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık