Mobil Alışverişlerde Bikeşfet Farkı!

753 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Süper market ihtiyaçlarını anında karşılamak isteyenler soluğu Bikeşfet platformunda alıyor. Üstelik mobil uygulamalar dahilinde de işinizi kolay hale getirebilir ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Bikeşfet Artık Mobilde!

Son derece deneyimli bir sanal market olan Bikeşfet uygulamalara ev sahipliği yapıyor. Bu sayede akıllı cihazlardan kolaylıkla platforma erişim sağlanıyor ve ihtiyaçlarınızı karşılamanız kolay hale geliyor.

Ankara eve teslim market için App Store ya da Google Play üzerinden uygulamayı bulmak gerekir. Ücretsiz olduğu için zahmetsizce indirme işlemlerine geçer ve kurulumu tamamlarsınız. Böylece geniş ürün portföyüne ulaşanlar hızlı bir şekilde siparişlerinizi sıralamaya başlar.

Ankara Hızlı Teslim Sanal Market

Ankara sanal market siparişlerinizi hızlı bir şekilde almakla kalmaz arkasından teslimata geçer. Bunun için:

  • Standartlara uygun olacak şekilde her bir sipariş paketlenir.
  • Deneyimli çalışanlar ile yola çıkarılması sağlanır.

Müşterilerin alışveriş sırasında belirttikleri adres dikkate alınır. Neticesinde adrese teslimin aynı gün içerisinde gerçekleşmesine dikkat edilir. Ancak müşterilerin aynı gün teslimata dair saat 20.00’a kadar siparişlerini tamamlamaları gerekir. Bir de ücretsiz teslimat için alışveriş tutarının 50 TL’yi geçmesi istenir.

Ankara Deneyimli Sanal Market!

17 yılı aşkın deneyimi ile hizmet veren platform içerisinden aradıklarını bulmamanız mümkün değil. Çünkü süper market ihtiyaçlarından ziyade pek çok kategoride ürün yelpazesini paylaşır. Ankara online market üzerinden başta temel gıdaya yer verilir ve:

  • Temizlik ürünleri ile kişisel bakıma dair siparişiniz alınır.
  • Saat, aksesuar, kozmetik ve hırdavat gibi ürün seçeneklerine yer verilir.

Bunlar tekstil, moda, elektronik ve zücaciye olarak devam eder. Her biri sertifikalı olan ürünlerin açıklaması yapılmıştır. Bir de ürün fiyatları son derece makul tutulur ve bütçeden tasarruf etmeniz sağlanır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -