The Woman Studio Aksaray Kuaför

300 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Aksaray’da bulunan The Woman Studio sayesinde kadınlar son trend saç modellerini kısa süre içerisinde uygulama şansı yakalayabiliyor. Ombre, sombre gibi yenilikçi yöntemlerin yanı sıra perma, röfle gibi zamansız modellerde başarılı şekilde uygulanıyor. Ferit Yüksel ve ekibinin kadın ruhuna hitap eden yenilikçi vizyonu öne çıkıyor.

The Woman Studio kaliteli hizmeti uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerine ulaştırmaya devam ediyor. Her kadının bakım ihtiyacını karşılamaya hakkı olduğuna inanan ve bu amaçla yola çıkan Ferit Yüksel, emeklerinin karşılığını misliyle alıyor. Zira, müşterilerinin göz kamaştırıcı bir görünüm yakalanması için çalışan The Woman Studio ekibi hizmette sınır tanımıyor. Cilt bakımı, saç tasarımı, epilasyon, dövme, profesyonel makyaj, kaş ve kirpik uygulamaları bulunmaktadır. Kadınların en hassas noktaları konumunda saçlar bulunur. Saçlarından memnun olmayan bir kadının mutluluğu yarım kalacaktır. Güzel ve canlı saçlara sahip olmanın ilk adımı ise bakım işlemidir. Keratin ve protein bakımı uygulamaları The Woman Studio da yapılan işlemler arasında yer almaktadır. Saçın doğal yapısının korunmasını sağlayacak şekilde saç modellemeleri gerçekleştirilir. Aşırı ısıya maruz kalan saçların kısa süre içerisinde bakımsız bir görünüme ulaşması kaçınılmaz olacaktır. Bu yüzden düz fön işlemi esnasında dahi koruyucu ürünlerin kullanılması sağlanır. Müşterilerine sadece para kazanma aracı olarak bakmayan The Woman Studio ekibi, arkadaşlık ilişkisi tesis etmeye özen göstermektedir. Müşterinin ihtiyaç ve taleplerini tespit ederek en doğru uygulama ile buluşması sağlanmaktadır.

The Woman Studio saç tasarımı ve cilt bakımı gibi klasik yöntemlerin dışında da farklı hizmetler sunmaktadır. Dövme yaptırmak isteyen müşterilerinin ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Dövmeyi bir sanat olarak değerlendiren uzman personeli tarafından en zorlu süreçler bile kolay şekilde tamamlanmaktadır. Dövme tasarımından ne kadar sürede biteceğine kadar tüm teknik detaylarda danışmanlık hizmeti verilmektedir. The Woman Studio ekibi kaş sildirme, dudak renklendirme, mikroblading, kirpik lifting, ipek kirpik, dipliner, eyeliner gibi kalıcı işlemleri de sorunsuz şekilde uygulamaktadır. Son dönemde popüler hale gelen fiseo dose ve kalıcı oje gibi işlemlerinde yapıldığı güzellik merkezi çağın şartlarına uyum sağlayan yenilikçi bir anlayışa sahiptir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

FACEBOOK:  https://www.facebook.com/thewomanaksaray/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/thewomanaksaray/

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık