Akrep Burcu Kadınının Özellikleri

496 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Akrep burcu kadını hakkında merak ettiğiniz her şeyi açıklıyoruz! Akrep burcu kadını özellikleri nelerdir, cinsellikte nelerden hoşlanır, hangi tür hediyeler sever, nelere önem verir… Hepsi ve daha fazlası, Akrep burcu kadını özel haberimizde var!

Akrep kadını gururludur

Gururlu olduklarını baştan söyleyelim. Bu konuda taviz vermeye hiç niyetleri yoktur. Ama aynı zamanda iyi niyetlidirler. Arkadaşları ya da dostları için ellerinden geleni yapmaktan kaçırmazlar.

Erkeklerine oranla Akrep kadınlarının daha az bencil olduklarını söylemek yerinde olur. Tabii olumsuz özellikleri de vardır. Kibirli oluşları yüzünden sevimsiz duruma düşebilirler.

Üstelik başkalarından üstün olduklarını vurgulamak onlar için neredeyse bir ihtiyaç gibidir. “Böyle söylersem böyle olacak” hissi ruhlarını kıskıvrak bağlar. Ya hep ya hiç diye düşünen kadınlardandır onlar. Onlar için “biraz” diye bir kavram yoktur. Bir şeyi istiyorlarsa sonuna kadar yaşamalıdırlar, aksi takdirde hayatları boyunca yarım kalmışlık duygusu peşlerini bırakmaz. Bu arkadaş ilişkilerinde bile böyledir. Arkadaşlarından her şeyi ama her şeyi isterler.

Akrep kadını kıskanç ve gözü pektir

En önemli özelliklerinden biri de gözü pek olmalarıdır. Birçok konuda olumlu sayılabilecek olan bu özellik kimi zaman da onların aleyhine işleyebilir. Bir de kıskançtırlar. Sadece sevdiklerini kıskanmak anlamında değil, Akrep kadınlarında başkalarının sahip olduğu şeyleri elde etme arzusu vardır. Elde edemediklerinde de haset ederler. Neyse ki kalpleri temiz olduğu için başlan bu konuda çok sık derde girmez. Arkadaşlarının, dostlarının ve tabii ki sevgililerinin entelektüel ve güçlü olmasını arzu eden bu kadının ara sıra hayal kırıklığına uğrayabileceğini de söylememiz gerek.

Akrep burcu kadını nelerden hoşlanır?

Paraya çok önem verirler. Bunun tek istisnası aşktır. Aşık oldukları zaman Akrep kadınlarının gözleri dünyayı görmez. Ama genel olarak birlikte olacakları erkeğin güçlü, kişilikli, ihtiraslı, etkileyici tipler olmasını isterler. Ve tabii zengin… Ancak tüm bu arzularına rağmen bu kadın severse aşık olduğu kişiyi mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Karşılığında istediği bedelse ağırdır elbette: Sonsuz sadakat ve bağlılık. Bundan kolay ne var demeyin. Sokakta yürürken birine bakmanız bile bu kadının dünyasını karartabilir. Onu aldatmak çok tehlikeli olabilir yani. Kıskançlık ve kibirli dışındaysa müşfik, iyi kalpli ve sevecen biridir. Sevdiği zaman tüm ruhuyla bağlanır, ayrıca son derece fedakardır. Ayrıca doğuştan gelen bir çekiciliği, ışığı, direnci vardır, hayatta karşılaşılabilecek her türlü güçlüğün üzerinden gelecekmiş hissi uyandırır karşısındaki insanlarda. Kendine güvenli ve daha da iyisi kendine yeten bir görünümü vardır, erkeklerin onu çekici bulmasındaki en önemli etken de bu bağımsız ruhudur zaten. Bir de gizemli bir havası olur Akrep kadınının. Özel hayatına düşkün olması, onu korumak için büyük çaba sarf etmesi ve tabii dedikodudan hazzetmemesi de önemlidir. Sizin hakkınızdaki her şeyi çabucak öğrenir, ama kendisi ser verip sır vermez.

Akrep kadınını anlamak için size bir anahtar sözcük verelim: Tutku. Aşık olduğunuz Akrep kadını hayatta onun için en önemli şeyin tutku olduğunu söylerse sakın şaşırmayın. Bu tabii aslında sizin avantajınıza sayılır. Çünkü bu, eğer onu kendinize aşık etmeyi başarırsanız sizi mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapacağı anlamına geliyor. Bu kadını baştan çıkarmak için en etkili silah da iktidar, yani güçlülük olacaktır. Eğer yönetici bir karakteriniz varsa, zengin, entelektüel ya da çekiciyseniz oyunu kazanmanız mümkün. Ama sakın Akrep sevgilinizi ehlileştirmeye çalışmayın. Çünkü bu, onu çok geçmeden kaybedeceğiniz anlamına gelir.

Akrep burcu kadını aşkta nasıldır?

Akrep burcu kadını Zodyak’ın en tehlikeli dişisidir. Ayrıca hiçbir şeyden korkmaz. Aslında korktuğu sadece kendidir. Aşık olmaktan ürker biraz, çünkü o zaman bütün dengesini kaybedeceğini ve artık eskisi kadar başı dik olamayacağını düşünerek endişelenir. Sevgide realist olmak en büyük amacıdır ama bunu kolay kolay başaramaz. Bir özelliği de başlangıçta hoşlandığı erkeğin bütün kusurlarım görüp didik didik incelemesidir ama bir süre sonra bu özelliği tamamen tersine çevrilir ve bu kadın için artık sevdiği erkek dünyanın en mükemmel insanı haline gelir. Bu yönü de onu Akrep’likten uzaklaştırıp biraz deve kuşu haline getirebilir. Böyle bir kadına aşıksanız elbette size birkaç tavsiyede bulunacağız. Örneğin ondan hiçbir şey gizlemeyin.

Gururunu incitecek şeyler yapmayın. Hele sahip olmadığınız güçlerle etkilemeye hiç çalışmayın. Demek istediğimiz, kendinizi olduğunuzdan daha üstün göstermeye yeltenmeyin. Size güvenmemesine sebep olacak en küçük hareketinizden dolayı intikam alacağını da unutmayın. Ayrıca ailesine saygı gösterin. Bir Akrep kadını ailesiyle ilgili eleştirilere kesinlikle tahammül edemez. Ha bir de… Sakın uygunsuz bulup yapmayacağınızı düşündüğünüz şeyleri istemekten çekinmeyin. Çünkü bu kadın en çok cüretkârlığıyla gurur duyar. Ve… oyun oynamaya bayılır.

Ateşli, sahip çıkan, sadık, kültürlü ve onu ezmeye yellenmeyecek bir erkeği arar. Armağanlara karşı koyamaz.

Akrep burcu kadını cinselliği nasıl yaşar?

Bir çilek veya çikolatayı dudaklarınızın arasına alın, sonra da ondan sizin dudaklarınızdaki leziz şeyi dudaklarıyla almasını isteyin. Bu çok eğlenceli bir oyundur. Aynı şeyi şampanyayla da yapabilirsiniz. Şişeyi açın ve köpüklerin vücudunuzdan aşağı inmesine izin verin. Sonra da…

Akrep burcu kadını güzellik sırları nelerdir?

Makyaj yaparken seksi dudaklarınız öne çıkmalı. Gece boyunca rujunuzun bozulmaması için, sürmeden önce dudaklarınızı biraz Bebek Mavisilayın. Dudak kalemi kullanıyorsanız ince bir çerçeve çekin. Ardından da rujunuzu sürün. Dudak kalemi dudaklarınızın daha dolgun ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Eğer fırça rujlardan kullanıyorsanız, dudak kalemine ihtiyacınız zaten yok. Ayrıca fırça rujların normal rujlara göre çok daha kalıcı olduklarını unutmayın. Renk tercihiniz? Elbette koyu kırmızı.

Akrep burcu kadını hangi hediyeleri sever?

Loş, gizemli ve özel bir restoranda yenecek leziz bir akşam yemeği… Özellikle deniz kenarında olursa bayılacaktır buna. Hele onun için özel bir yat kiralar ve iki kişilik bir akşam yemeği ayarlarsanız onu elde etmeye çok yaklaştınız demektir. Kendisine aldığınız armağanlar da bu kadın gibi gizemli ve elegan olmalı. Parfüm düşünüyorsanız, egzotik, seksi ve oryantal bir koku seçmelisiniz. Şık bir kürk mantoya da hayır demeyecektir. Unutmayın, bu kadının “siyaseten doğruluk” kavramıyla pek de ilişkisi yok çünkü. Şarap rengi veya siyah dantel iç çamaşırları? Kesinlikle evet. Fransız modasının gözde örneklerinden seçilmiş bir şapka? Elbette. Şampanya, çikolata ve çilek karışımı bir aperatif eşliğinde beş yıldızlı bir otelde bir hafta sonu? Kazandınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -