Aslan Erkeğinin Hiç Duymadığınız Özellikleri

544 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatınızdaki Aslan burcuyla iletişim kurmak ve karşınızda kim olduğunu bilmek istiyorsanız bu haberimiz tam size göre! ‘Güzel Perde’ ekibi olarak sizlere, Aslan burcu erkeğinin özelliklerini anlatıyoruz. Aslan burcu erkeği hakkında merak ettiklerinizi hemen öğrenmeye başlayın!

Aslan erkeği aniden öfkelenebilir

Aslan erkeğinin öfkesi yakıcı, yıpratıcı hatta tahrip edicidir. Neyse ki uzun sürmez. O olayı tamamen unuttuğunda, çevresindekiler neye uğradıklarını şaşırmış halde kalakalırlar. Doğum anında parlayan sert etkili bir yıldız varsa kusurları artabilir Aslan erkeğinin.

Aslan burcu erkeği zordur

Aslan erkekleri geçimsiz, huzursuz ve kıskanç olurlar. Evdeyken tıpkı bir diktatör gibi davranırlar. İstedikleri her şey anında olmalıdır. Bir de bağımsızlıklarına çok düşkün olmakla birlikte, eşlerinden tersi bir davranışı bekler. Aslan erkeklerinin eşleri genellikle evde oturup çocuk bakmak zorunda kalabilirler. Çünkü onlara göre kadının yeri evidir. Paraya önem vermiyor olsalar da öyle zeki ve yeteneklidirler ki sonunda bir biçimde para kazanırlar.

Aslan erkeği gezmeyi sever

Gezip eğlenmeye de düşkündürler. Üstelik yalnız olmaktan hoşlanmadıkları için her gittikleri yere eşlerini ya da arkadaşlarını da götürürler. Yani onlar eğleniyorsa siz de çok eğlenirsiniz.

Aslan erkeği çevresine enerji saçar

Bu erkeğin yöneticisi Güneş’tir. Güneş yönettiği kişiye güç, dayanıklılık ve yaşam enerjisi verir. Aslan erkeğinin sıcak kalpli, canlı ve enerjik biri olduğunu söyleyebiliriz. O da tıpkı burcuna mensup kadınlar gibi girdiği her yerde kolaylıkla fark edilebilme gibi bir özelliğe sahiptir. Şanslı olduğunu söyleyebiliriz yani. Tabii siz de bu erkekle birlikte olduğunuza göre şanslı sayılırsınız, çünkü sonuçta onunla birlikte siz de fark edileceksiniz. Ama tabii işiniz kolay olmayacak. Çünkü Aslan erkeği güçlü bir cinsellik ve erkek enerjisi yayar çevresine, bu yüzden erkeğinizi gören her kadının sizi kıskanacağını unutmayın. Tabii onu elde etmek ya da baştan çıkarmak için uğraşanlar da çok olacaktır. Seksi ve karizmatik Aslan erkeklerinin bir tür show-man olma gibi bir durumları vardır.

Aslan erkeğinin egosu çok yüksektir

Gittikleri her yerde yalnızca görünüşleriyle değil, şakacılıkları ve güzel konuşmalarıyla da dikkat çekerler. Sanatla ilgili işler yapmaları muhtemeldir, bu yüzden bu ilgi çekme durumları daha da artar. Aslan erkekleri izleyen değil başı çekenlerdir; bu yüzden de onlara ayak uyduramayanların hayatlarında yeri olamaz. İşinizin zor olduğunu söylemiştik. Bunun bir sebebi de aslan erkeklerinin egolarının çok güçlü olmasıdır. Tatlı, sıcak kalpli ve sevecen olmalarına rağmen gururlarını incitecek hiçbir şeyi kolay kolay kabullenemezler. Affedici olmaları da zor, hatta imkansızdır. Ayrıca bu burcun erkekleri kıskanç ve sahiplenicidir. Kıskandıkları zaman surat asıp söylenmekle de yetinmezler, bunun yerine hayatınızı cehenneme çevirecek şeyler yaparlar. Bir Aslan erkeği ikinci planda kalmaya dayanamaz. O yüzden onu kızdırmamaya ve kıskandırmamaya dikkat edin.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık