Balık Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

552 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Kendinizi daha iyi tanımak veya Balık burcu kadınıyla etkili iletişim kurmak için astrolojinin rehberlik gücünden faydalanın! Astrolog Neşe, balık burcu kadını özelliklerini anlatıyor; Balık burcu hakkında merak edilen konulara değiniyor. Hemen, özel haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz.

Balık burcu kadını aşk hayatı nasıldır?

Sevdiği erkeğe bağlandığında, Balık burcu kadını için aşktan önemli başka bir olgu yoktur. Aşık olduğunda ve sevildiğini bildiğinde güzelleşir, gözleri parlamaya başlar, cazibesi artar. Çekiciliği yükselen Balık burcu kadını erkeklerin ilgisini üzerine çeker ancak ama o sadece aşık olduğu adamla ilgilenir. Çünkü, Balık burcu kadını aşk için yaşar.

Balık burcu duygusallığıyla bilinir, doğrudur da… Duygularıyla hareket eden kadın, bazen kıskançlığa kapılabilir. En çok sevilen, en çok değer verilen olmak ister. Bazen bu kıskançlığı aşk hayatında onu zor durumlara düşürür ancak ilgisi ve sevgisiyle bunu telafi etmeyi başarır.

Balık burcu kadını nelerden hoşlanır?

Balık burcu kadını zarif, narin ve hassastır. Özellikle ilişkilerinde, sizden de bunu bekler. Bazen, aklınıza gelmeyen konulara bile darıldığını, küstüğünü şaşırarak fark edersiniz. Hayal kurmayı seven Balık burcu kadınına eşlik etmeniz çok önemlidir. Size güvenip hayallerini paylaşırsa, sakın kötümser veya ilgisiz davranmayın. Çünkü, Balık burcu kadını hayallerine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacak kadar güçlüdür.

Su grubunda yer alan Balık burcu kadınları kırılgan ve yavaş olabilir. İlişkide hızlılıktan hoşlanmaz, her şeyin sakince ilerlemesini tercih eder. Yani, bir balık gibi suyun altından güvenli bir şekilde yüzmeyi ister.

Balık burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır?

Eğer Balık burcu kadınından hoşlanıyorsanız, hassas noktalarını bilmeniz gerekir. Ona yalan söylemekten kaçının çünkü sezgileri çok güçlüdür, vücut dilinizi kolayca okuyup gerçekleri ortaya çıkarabilir. Tabii ki onun güvenini sarstığınız için sizinle bir daha görüşmek istemeyecektir. İlk önce açık ve dürüst olmaya özen göstermelisiniz.

Balık burcu kadını aşk için yaşar demiştim, sizi mutlu etmek için öyle çaba gösterir ki ona yalan söylemek içinizden gelmeyecektir. Çünkü, bir anne gibi sizi şefkatiyle ilgisiyle sarmalar ve kendinizi güvende hissedersiniz.

Romantik sofralar, çiçekler, mumlar Balık burcu kadınını mutlu eder. İlk buluşmada önceden bir çiçek alıp ona hediye ederseniz çok mutlu olacaktır.

Balık burcu kadınına ne hediye alınır?

Doğum günü veya özel günlerinizde Balık burcu kadınına hediye alabilirsiniz. Deniz kıyısında hoş bir yemek, içi renkli taşlarla dolu bir akvaryum veya güzel bir kutu çikolata uygun hediyeler olacaktır.

Balık burcu kadını için güzellik önerileri:

Saçlarınızın daha güzel olması için lavanta ve manolya yağı ile saç bakım maskesi yapabilirsiniz.

Cilt bakımı için Türk kahvesi telvesi kullanabilirsiniz. Cildinizdeki ölü derilerin temizlenmesine yardımcı olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık