Boğa Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

574 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Siz bir Boğa burcu kadını mısınız, yoksa hayatında Boğa kadını olan bir erkek mi? Özel haberimizi okuyarak Boğa burcu kadınının özelliklerini keşfedebilirsiniz! Güzel Perde ekibi olarak Boğa burcu kadınının özelliklerini sizler için derledik.

Boğa kadını arkadaş canlısıdır

Arkadaşları da onun için çok önemlidir. Çok sayıda arkadaşı vardır ve inanılmaz bir enerjiyle hepsine zaman ayırmayı, onlarla ilgilenmeyi başarır. Tabii karşılığını da ister. Dostları için her türlü fedakârlığı göze alan Boğa kadınları onlardan da aynı biçimde karşılık görmek isterler. Yani sadakate önem verirler.

Boğa kadını titiz ve zevklidir

Boğa kadının bir diğer özelliği de derli toplu olması, temizliğe önem vermesidir. Bir Boğa kadını kulübede yaşasa bile oraya yuva havası kazandırmayı başarır. Minik ayrıntılarla o kulübeyi süsler, zenginleştirir…

Boğa kadını yemek yemeyi sever

Boğa burcu kadını, midesine düşkündür. Bu yüzden de dostlarını en güzel, en lezzetli yemekler eşliğinde ağırlar.

Boğa burcu kadını açılmaktan korkar

Bu kadının hiç mi olumsuz özelliği yok diye soracaksınız. Acılarını ve dertlerini itiraf etmez asla. Onun için hayatındaki sorunları paylaşmak zayıflık ve bencilliktir. Bu yüzden en yakın arkadaşına bile açılması güçtür.

Boğa kadını karşısındakine huzur verir

Feminen, çekici, yumuşak ve çevresine sükunet yayan Boğa kadını, tatlı sesiyle karşısındakinin içini rahatlatmayı iyi bilir. Sanattan, müzikten, resimden iyi anlar. İnce zevkleri vardır. Sevgilisiyle sergilere, konserlere, tiyatro oyunlarına gitmeye bayılır. Kalabalık içindeyken onun kulağına eğilip aşk sözleri fısıldamayı bu arada cici cici etrafa bakınmayı ihmal etmez.

Boğa kadını yatakta tutkulu bir aşıktır

Boğa kadını bu konuda deneyimli değilse bile doğal bir yetenek sergiler. Yatağı rahat ve kocamandır, duvarında kristal bir ayna bulundurabilir. Boğa kadınının hayatından da yatak odasından da çıkmak istemeyeceğinizi size garanti ediyoruz.

Boğa kadını sevildiğini görmek ister

Yapmanız gereken şey ona sürekli olarak ne kadar sevildiğini belirtmektir. Bağlılığınızı göstermek ve onu ince zevklerinden mahrum etmemek. Bu burç insanlarının yıldızı Venüs’tür, bu yüzden de güzellik ve aşk yıldızının büyüleyici ışıltılarıyla çevrelenmiş tiplerdir onlar.

Boğa kadını elde edene kadar çabalar

Boğa kadını birisinden hoşlandığında onu elde etmeyi, hadi abartmayalım, hiç değilse ilgisini çekmeyi bir biçimde muhakkak başarır. Ne var ki Boğa kadınlarının aşkta hiç sorun yaşamadıkları anlamına gelmez bu söylediklerimiz. Bir kere ne istediğini bilen, makul ve sağduyulu Boğa kadınları başka konularda son derece mantıklı olabilmekle birlikte aşkta tamamen mantığın dışına çıkabilecek türden kadınlardır. Davulun bile dengi dengine çaldığı sözü onların kitaplarında yer almaz. Tamamen uygunsuz, kendisiyle hiçbir biçimde alakası olmayacak bir erkeğe aşık olabilir bir Boğa kadını.

Boğa kadını büyük hayal kırıklıkları yaşar

Bu burcun insanlarının hayatlarında inanılmaz bir insan çeşitliliği mevcuttur. Onun arkadaşları, dostları şöyledir böyledir diye bir tarif yapılamaz, hiçbiri birbirine benzemiyordur çünkü.

Boğa kadını kıskanç değildir

Boğa kadını sadece tam anlamıyla severse evlenir. Kıskanç değildir, çünkü aldatılabileceğini aklının ucundan bile geçirmez. belki genel olarak kendisi eşini aldatma eğiliminde olmadığı için onun da aynı biçimde davranacağına inanır. Bu durum da zaman zaman hayal kırıklığına uğrayabilir elbette.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık