Burçlar Ve Tarihleri Nelerdir?

456 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Hoşlandığınız kişinin hangi burçtan olduğunu biliyor musunuz? Doğum tarihine göre burcunu hemen öğrenebilirsiniz. Burçlar ve tarihlerini sizler için açıklıyoruz, ayrıca burçların özellikleri hakkında bilgiler sunuyoruz.

Koç burcu tarihleri

21 Mart ve 20 Nisan tarihleri arasında doğanlar Koç burcudur. Ateş grubunda yer alırlar. Liderlik özelliğiyle bilinir.

Boğa burcu tarihleri

21 Nisan ve 21 Mayıs tarihleri arasında doğanlar Boğa burcudur. Toprak grubunda yer alırlar. Ailesine düşkün olması özelliğiyle bilinir.

İkizler burcu tarihleri

22 Mayıs ve 22 Haziran tarihleri arasında doğanlar İkizler burcudur. Hava grubunda yer alırlar. İstekleri konusunda kararlı olması özelliğiyle bilinir.

Yengeç burcu tarihleri

23 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri arasında doğanlar Yengeç burcudur. Su grubunda yer alırlar. Duygusal olması özelliğiyle bilinir.

Aslan burcu tarihleri

23 Temmuz ve 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar Aslan burcudur. Ateş grubunda yer alırlar. Görkemli yaşamaya ve teknolojiye düşkün olması özelliğiyle bilinir.

Başak burcu tarihleri

23 Ağustos ve 22 Eylül tarihleri arasında doğanlar Başak burcudur. Toprak grubunda yer alırlar. Titizlik ve düzenli olmasıyla bilinir.

Terazi burcu tarihleri

23 Eylül ve 22 Ekim tarihleri arasında doğanlar Terazi burcudur. Hava grubunda yer alırlar. Güzel yaşamaya ve dengeye düşkün olmasıyla bilinir.

Akrep burcu tarihleri

23 Ekim ve 21 Kasım tarihleri arasında doğanlar Akrep burcudur. Su grubunda yer alırlar. Cinselliğe ve damak zevkine düşkün olmasıyla bilinir.

Yay burcu tarihleri

22 Kasım ve 21 Aralık tarihleri arasında doğanlar Yay burcudur. Ateş grubunda yer alırlar. Seyahat etmeye, özgürlüğe ve iyimserliğe önem verirler.

Oğlak burcu tarihleri

22 Aralık ve 21 Ocak tarihleri arasında Oğlak burcudur. Toprak grubunda yer alırlar. İş disiplini ve sezgileri yüksektir.

Kova burcu tarihleri

22 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında Kova burcudur. Hava grubunda yer alırlar. Mantıklı davranırlar ve kararlı olurlar.

Balık burcu tarihleri

20 Şubat ve 20 Mart tarihleri arasında doğanlar Balık burcudur. Su grubunda yer alırlar. Duygusal, aşka önem veren kişiler olarak bilinirler.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık