Edis’li Yedigün Partisi

501 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Şarkılarını, enerjisini çok sevdiğimiz Edis Görgülü, Yedigün markasının reklam yüzü oldu. “Güzel Perde” ekibi olarak, Edis’in ev sahipliğinde Yedigün partisine katılıp çok çok eğlendik! Gecede, ünlü isimler de vardı. Genç şarkıcı Edis’in ev sahipliğinde Yedigün’ün; yüzleri gülümseten, dinamik, eğlenceli ve enerjik reklam filminin ilk kez izlendiği parti, çok sayıda ünlü ismin katılımıyla geçtiğimiz akşam Limoncello’da gerçekleşti.

Edis’in, Yedigün reklam filmi şarkısı “Çok Çok”u da seslendirdiği partiye; Alina Boz, Berfin Erdoğan, Burcu Binici, Damla Çolbay, Ebru Şahin, Emre Taşkıran, Funda Eryiğit, Gürbey İleri, İrem Sak, İsmail Demirci, Hande Soral, Seçkin Piriler, Seda Akman, Serhan Onat, Şirin Ediger, Tayanç Ayaydın, Sally Ghalayin, Tuvana Türkay ve Zeynep Koçak gibi çok sayıda ünlü isim katıldı. Enerjisiyle herkesi yerinden kaldırıp dans ettiren Edis’in önümüzdeki günlerde ekrana gelmeye hazırlanan reklam filmi, davetliler tarafından çok beğenildi.

Yaz aylarında markanın farklı reklamlarıyla izleyenlerin karşısına çıkacak olan Edis reklam filminde, muhteşem portakal ve mandalina tadıyla “Yedigün seni alır götürür” diyecek.

Reklam filmi için çok heyecanlı olduğunu belirten Edis; “Yedigün benim en sevdiğim meyveli gazozların başında geliyor. Bu nedenle sevdiğim marka ile iş birliği yapmaktan dolayı çok mutluyum. Yüzleri gülümseten, dinamik, eğlenceli ve enerjik bir reklam filmi oldu. Bu enerjinin izleyicilere de geçeceğine inanıyorum” dedi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -