İkizler Burcu Erkeklerinin Hiç Bilmediğiniz Özellikleri

572 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Bir İkizler erkeğini beğeniyorsanız, onun ilgisini çekebilecek ve yatak odasında ona meydan okuyacak tüyoları açıklıyoruz! İkizler erkeğini nasıl etkilerim diyorsanız; İkizler erkeği özelliklerini öğrenmek haberimizi hemen okumaya başlayın!

İkizler erkeği ilişki konusunda zordur

Bir İkizler erkeğini elde tutmak ve kazanmak için, onun hızına yetişebilmek gerekir. Onun tarzını çok iyi anlamalısınız. Sizin hayallerinizi suya düşürmek istemeyiz ama bir İkizler erkeğiyle uzun soluklu bir ilişki yaşamak istiyorsanız, öncelikle onu olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmelisiniz. İlişki konusunda biraz huzursuz bir karaktere sahip olacaktır. Seks konusunda ise; değişimi seven bir yapısı olduğunu unutmayın.

İkizler erkeği sıradanlığa gelemez

Eğer ona sıkıcı ve sıradan bir tutumla yaklaşırsanız, size olan ilgisini kaybetmesi an meselesidir. Onun ihtiyacı olan esneklik, zihinsel uyarılma ve ona eşit hızla eşlik edebilecek enerjiye sahip bir partnerdir. Rutinden hoşlanmayan İkizler erkeğinin özgür ve canlı hissetmesini sağlamalısınız.

İkizler burcu erkeği konuşmalarıyla etkiler

Bir iletişim burcu olduğu için, konuşarak sizi etkileyecektir. Sizinle bağlantısı ise; sizinle konuşmak olacaktır. Eğer esprili bir kadın olursanız, onun aklını başından alabilirsiniz. O genellikle tartışmaya açık bir adamdır ve çabuk parlayabilir. Rastgele konular üzerinde, oradan oraya atlayan bir diyalog içinde onun hızına yetişemeyebilirsiniz. Ancak en önemlisi dinlemek için istekli olmanızdır.

İkizler erkeği seks hakkında sohbeti sever

İkizler erkeği seks hakkında da konuşmayı sever. Hatta bunu yatak odasında rahatlıkla uygulayabilirsiniz. O her zaman seksi başlatan adam olmaz. Hatta bu konuda biraz çekimser bile kalabilir çünkü reddedilmeye tahammülü yoktur. Eğer siz de ertelemesine izin verirseniz, aranızda cinsel bir uzaklık başlaması çok kolay olur.

Bir İkizler için öngörülmeyen seks oldukça heyecan vericidir. Onunla sevişmenin ne kadar eğlenceli olduğunu ona göstermelisiniz. Hiç ummadığı bir zamanda hamle yaparak onu şaşırtabilirsiniz.

İkizler burcu erkeği yatakta muhteşem olmak ister

Bir İkizler erkeği için yatakta ne kadar muhteşem olduğu önemlidir ve sizden bunu duymak isteyecektir. Ona sizinle yeni şeyler keşfetmesi ve yaratıcı gücünü ortaya koyması için cesaret verin. Onun için cinsel coşkuyla aşk neredeyse aynı seviyededir. Ne istediğinizi ona söylerseniz, cesaretini toplayıp o da söyleyecektir.

İkizler erkeği kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz

İkizlerin doğal bir çapkın olduğu doğrudur ancak rahat ve mutlu olduğu bir ilişkide çapkınlığa ihtiyaç duymayacaktır. Onu özgür bırakmanız ve sadakatiniz, onun size hayran olmasını sağlayacaktır. Sürekli hesap veren, nerde olduğunu söyleyen, aranmaktan hoşlanan bir adam istiyorsanız, bu kesinlikle bir İkizler erkeği değildir.

Eğer çok üstüne giderseniz, kendini tasma takılmış gibi hissedecek ve en kısa yoldan sizden uzaklaşacaktır. Esprili, özgür bir ilişki yanlısı, sohbeti seven ve enerjisi yüksek kadınlardan hoşlandığını bilmenizde fayda var.

İkizler burcu erkeği özelliklerini öğrendiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık