Kova Burcu Erkeği Nasıldır?

465 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Kova burcu erkeği cinsellik sırlarını öğrenmek istiyorsanız, özel astroloji haberimiz tam size göre! Mantığın simgesi olan Kova burcu, birlikte olacağı kadınla öncelikle zihinsel olarak uyarılmak ister.

Uranüs gezegeni tarafından yönetilen Kova burcu erkeği, farklılıkları sever. Cinsel hayatında rutin ve ezbere davranışlardan hoşlanmaz. Flört etmeyi, dokunmayı, elde etmek için sabretmeyi sever. Fiziksel olarak güzel bir kadını beğenebilir ama onunla defalarca sevişmek için öncelikle beynini, zekasını beğenmelidir.

Kova burcu erkeği özellikleri sevişme sırasında daha çok ortaya çıkar. Bir kadını yatağına almak için önce onunla gülmek, sohbet etmek hatta biraz tartışmak ister. Her fikrini onaylayan, esprilerine karşılık vermeyen, hazırda bekleyen kadın Kova burcu erkeği için çekiciliğini kaybedecektir.

Bir kadına bağlanmak için kendini hiçbir zaman hazır hissetmeyebilir. Çünkü, özgürlüğüne ve kişisel alanına gerçekten çok önem verir. O bazen yalnız kalmak, herkesten uzak durmak ister. İç dünyasına çekilip geçmişini ve bugününü sorgular. Fazlasıyla kendine aşık hatta biraz narsist olduğu için aklına saygı duymadığı hiçbir kadınla bunları paylaşmaz. Evet, tam tahmin ettiğiniz gibi elde etmesi zor bir erkekle karşı karşıyasınız.

Kova burcu erkeği zeki kadınlarla sevişir!

Kova burcu erkeği, belki de birçok kadının hayal ettiği uzun ve sakin önsevişmelerden hoşlanır. Gece boyunca uykusuz kalacak kadar heyecanlı ve sabırlıdır. Kadınına dokunur, öper, sarılır. Ancak, hemen cinsel ilişkiye girmez. Sevişme sırasında konuşmaktan pek hoşlanmaz ama onu uyaracak, kısa birkaç cümle duymak ister. Aslında şöyle anlatalım: Kova burcu erkeği önce beyniyle ereksiyon olmak ister ve bunu başarabilirseniz sonrasında size unutulmaz sevişmeler yaşatır.

İlk adımı atmaktan, sevişmeyi başlatmaktan çekinmez. Ama karşısındaki kadının da istekli olmasını bekler. Arzulandığını bilmek, bir Kova burcu erkeğini son derece etkili biçimde uyarır. Bir kadın olarak, bunu nasıl yapacağınızı zaten iyi biliyorsunuz. Sizi öperken küçük iniltili sesler çıkarın, derin derin nefes alın. Öpüşme ritmiyle uyum sağlayıp daha sıkı sarılın veya bırakın yani ona eşlik edin… Sevişmeleri bir rutin gibi değil bir ritüel gibi yapın.

Kova burcu erkeği mantığı temsil eder demiştik çünkü duygularına kapılıp gitmekten çok korkar. Gözü kararırsa, yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Bu yüzden temkinli yaklaşır, kalbini susturup beynini konuşturur. Sevişme sonrası sizden biraz uzaklaşabilir. Elbette, o duygusal anda size sarılmasını ve güzel sözler söylemesini bekleyebilirsiniz ama ilişkinin başında Kova burcu erkeği bunu kolay kolay yapmayacaktır. Çözüm mü? Sabır olun. Bırakın, kendi içinde değerlendirsin. Sizden uzaklaşıp, az önce neler yaşadığınızı anlasın. Zamanla, içindeki taşlar yerine oturacak ve sizi mutlu edecek her davranışı ustalıkla yapacaktır.

Kova burcu erkeği dokunulmaktan hoşlanır!

Kova burcu erkeği, kendine dokunulmasından çok hoşlanır. Önsevişme sırasında sırtına, boynuna, dudaklarına dokunun. Bunu mutlaka söylemeliyiz: Her erkek oral seksten hoşlanır ama bu konuda başarılıysanız, Kova burcu erkeğini içeriden fethedebilirsiniz. İleri oral seks teknikleri geliştirin. Sizden talep etmeden ona bu mutluluğu verin. Sakin olun. Bazen de çok hareketli! Ritminizi asla tahmin edemesin. Bunu yaparken gerçekten çok istekli olduğunuzu fark ettirin. Ama! Kova burcu erkeği size oral seks yapmak için çok istekli olmayabilir. Çünkü, bunu bir kadına boyun eğmek gibi görebilir. İktidarınızı kabul etmesi için ona zaman verin. Hiç beklemediğiniz bir anda size yaklaşıp hayatınızın en unutulmaz oral seksini yaşatabilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık