Oğlak Burcu Erkeğinin Bilinmedik Özellikleri

512 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Oğlak burcu erkeğini daha yakından tanımak istiyorsanız, Astrolog Neşe’nin hazırladığı Oğlak burcu erkeğinin özellikleri makalesi tam size göre! Bu sayede Oğlak erkeğinin gizli yönlerini öğrenebilir, onu etkilemek için tüyolar elde edebilirsiniz.

Oğlak burcu erkeğinin hayatı iki döneme bölünmüştür. Net çizgilerle, otuz yaşından öncesi ve sonrasını farklı şekillerde yaşar. İlk dönemde Oğla burcu erkeği kendini bir arayışın içinde bulur. Hayatta neler yapacağına karar verirken, yönünü bulmak için büyük hatalar yapabilir. Kendine tam olarak güvenmez, ne istediğini bilemez. Ama ikinci dönemde, karakteri tamamen değişebilir!

  • Oğlak burcu erkeği aşk hayatı nasıldır?

Esasında, Oğlak burcu erkeğinin aşk hayatı gerçek anlamda ikinci dönemde başlar. Aşkı ileriki yaşlarda tanır, karşı cinsle ilişkilerine geç başlar. Bunun sebebi ise bedelini pahalıya ödediği deneyimleridir.

Oğlak burcu erkeğini ilk bakışta mesafeli, kendine güvenen, sarsılmaz v hayata karşı güçlü olarak görebilirsiniz. Ancak içinde tam bir çocuk gibi ilgi, sevgi ve özen bekleyen tarafı vardır. Eğer bir Oğlak burcu erkeğinden hoşlanıyorsanız, bu özelliklerini hep aklınızda tutun. Duygularını dışarıya yansıtmakta zorlanır, çünkü korkan bir yanı vardır. Kendini tamamen açmak için zaman ve güvene ihtiyaç duyar.

Oğlak burcu erkeğine yaklaşmak ve hayatına girmek kolay değildir. Ancak sabırlı olup güvenini kazanırsanız, sırtınızı yaslayabileceğiniz gerçek bir dosttur.

  • Oğlak erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Oğlak burcu erkeği, hayatı boyunca gerçeklik ve idealin peşinde koşabilir. Bu yüzden, birlikte olacağı kadında yüzeysellik ve yapaylık istemez. O, gerçekten dürüst, kendini iyi geliştirmiş, zorluklar karşısında güçlü durabilen kadınlardan hoşlanır.

Bazı kadınlar Oğlak burcu erkeğini fazlasıyla titiz hatta sıkıcı bulur. Aslında bunun farkındadır ama kendini değiştirmek için çaba göstermez. Zayıflıklarını mizahla ortaya koyar ama bu yüzden acı çeker. Maalesef, birlikte olduğu insanı acımasızca eleştirebilir; çevresindeki kadınların canını yakabilir.

  • Oğlak burcu erkeğinin dikkat çekici özellikleri

Oğlak burcu erkeğinin dikkat çekici iki özelliği vardır: Sabır ve mantık! Başına gelen olayları hep bu iki özelliğiyle değerlendirir, buradan güç alarak üstesinden gelir. Maalesef Oğlak burcu erkeği, bambaşka bir hayat yaşayabilecekken kendine bir hapishane kurar ve mahkum eder. Günlerce, zavallı olduğunu düşünüp içten içe kendini cezalandırır.

Oğlak burcu erkeği gerçekten azimlidir. Kafasında bir hedef belirlediğinde ulaşana kadar vazçgeçmez, asla pes etmez. Her ne yapıyorsa özen gösterir, titiz davranır. Eğer hoşlandığınız bir Oğlak erkeği varsa; ara sıra ona mesafeli davranıp sizi bir hedef gibi görmesini sağlayın. Bu sayede size ulaşmak için çaba, azim ve sabır gösterecektir.

  • Oğlak burcu erkeğinin karanlık yönü vardır!

Belki hayatının iki döneme ayrılmasından belki duyguları içinde yaşanmasından Oğlak burcu erkeğinin karanlık yönü vardır. Onunla birlikte olmaya başladığınız andan itibaren aklınızda soru işaretleri oluşur. Yıllar geçse bile, onu tamamen tanımadığınızı fark edersiniz.

Oğlak burcu erkeği alışkanlıklarına çok bağlıdır. Bir hedef uğruna ilerlemek hatta kendini feda etmek onu mutlu eder. Toplum içinde nazik ve keyifli sohbeti olan biri olarak görülebilir ama duygularını saklamayı iyi becerdiği için hemen öne çıkmaz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık