Onwin Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

344 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Socas International N.V firması tarafından ilkletilmekte olan sitede genel güvenlik CIL korumasındadır. Onwin firmasında bahis severlerin kayıt adımının hemen sonrasında istifade edecekleri tüm olanaklar koruma altındadır. Genel güvenlik ya da kişisel verilerin korunmasına dair asla herhangi bir sorun meydana gelmeyecektir. Sitede giriş adımının tamamlanmasından şifre unutma detaylarına kadar her bir adım kullanıcı memnuniyetini temel alacak şekilde tasarlanmıştır. Sitede Giriş butonunun hemen alt kısmında yer alan Şifremi Unuttum kısmına tıklamanız yeterli olacaktır.

Şifre Yenileme Adımları

Onwin giriş sürecinde kullanıcıların şifre yenileme adımlarını tamamlaması için hesabın kendine ait olduğunu kanıtlaması gerekir. Bunun için de kişilere bazı kişisel sorular sorulacaktır. Bu aşamanın tamamlanmasının hemen akabinde sitede verdiğiniz e-mail adresinde şifrenizi sıfırlamanız için bir link gönderilir. Bu şekilde yeniden belirleme adımını da tamamlayabilirsiniz. Bet sitesinde kullanıcıların giriş adımında Beni Hatırla butonu ile süreci daha kolay bir hale getirmesi de mümkündür.

Müşteri Hizmetlerinden Bilgi Alın

Onwin yeni adresi aracılığı ile kullanıcıların işlem gerçekleştirirken aklına takılan tüm sorulara müşteri hizmetleri üzerinden de yanıt bulma hakkı vardır. Müşteri hizmetleri sistemi kullanıcılara 7/24 hizmet verir. Sistem bot yanıt sistemi üzerinden çalışmaz. Alanın uzmanları ile bizzat iletişime geçmenizi mümkün kılan bir sistem geliştirilmiştir. Şifre kaybetme ve yenileme adımlarında da müşteri hizmetlerinden gerekli olan bilgileri alabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık