Samsung Anneler Günü Sergisi’nde Ünlü Anneler

476 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung, bu anları sevgi dolu karelere dönüştürmek için bir sergi hazırladı. Moda Editörü Hakan Öztürk’ün kadrajına poz veren Pınar Altuğ, Aslı Tandoğan, Deniz Barut, Özlem Süer, Simay Bülbül, Tuvana Büyükçınar, Ece Erken gibi ünlü isimlerin ve çocuklarının portreleri sergide yer alıyor.

 

Samsung Anneler Günü’nü İstinyepark’ta Samsung Galaxy Studio alanında gerçekleşen Anneler Günü Sergisi ile kutluyor. Hakan Öztürk’ün gözüyle ünlü Anne ve çocuklarının portrelerinin çekildiği sergide, Pınar Altuğ, Aslı Tandoğan, Deniz Barut, Özlem Süer, Simay Bülbül, Tuvana Büyükçınar, Hande Can Yüce, Ece Erken, Beril Bayındır ve Didem Antebi çocuklarıyla birlikte yer alıyor. Samsung Galaxy S9 + ile ünlü annelerin çocuklarıyla birlikte en sevgi dolu anlarının çekildiği sergi, Anneler Günü’ne kadar istinyepark’ta Samsung Galaxy Studio alanında sergilenecek. #heranımızbirlikte başlığıyla ünlü isimlerin çocuklarıyla birlikte sevgi dolu karelerinin yer aldığı sergiyi ziyarete gelenler için de güzel bir sürpriz var. Hakan Öztürk anne ve çocukların fotoğraflarını çekecek. Sevgi dolu kareler için Hakan Öztürk 13 Mayıs Pazar Anneler gününde saat 16:00-17:00 arasında İstinyepark Samsung Galaxy Studio’da #heranımızbirlikte demek isteyen anne ve çocukları bekliyor.

Galaxy Studio’yu ziyaret edecek teknoloji meraklıları, Galaxy Studio’daki farklı deneyim alanlarında yeni Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın düşük ışık performansı, ultra ağır video çekim yeteneği ve AR Emoji özelliklerini deneme şansı bulacaklar. GalaxyFitness alanında ise ancak dağlarda yaşayabilecekleri kayak keyfini tadacak, Samsung’un diğer mobil cihazlarını ve aksesuarlarını yakından inceleyebilecekler.

Ünlü Annelerin “Anneler Günü” Mesajları

HANDE CAN / CAN YÜCE

İyi ki varsın annem, sayende ben de bugünü kutluyorum.

DENİZ BARUT / UZAY BAKKALBAŞIOĞLU

Annelik her gün yeniden doğmak gibi… Çocuklarıma her baktığımda hayata karşı ne kadar güçlü olduğumu görüyorum, iyi ki anneyim.

SİMAY BÜLBÜL SARIPINAR

Anne yüreğine sahip olup, kalbinden doğuran herkesin anneler günü tüm güzellikleriyle kutlu olsun.

ÖZLEM SÜER ALP/ TACIM HAVVA ALP

Anne olmak hem yeniden onunla doğmak hem de doğurmadan o ruhu tüm dünyadaki çocuklar için hissedebilmek.

TUVANA BÜYÜKÇINAR DEMİR/ SELİM ASLAN DEMİR :

Hayatımın en güzel ve en özel tasarımı için evrene teşekkür ederim.

ASLI TANDOĞAN/ATLAS YEŞİLADA

Anne olunca annenin kıymetini bir kez daha anlıyorsun. Tüm annelere sevgiler.

ECE ERKEN / EYMEN UÇAR

Annelik karşılıksız sevgi ve fedakârlık demek. Bunu bana yaşattığı için Eymen’e teşekkür ederim. Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.

PINAR ALTUĞ ATACAN/ SU ATACAN:

Annelik her an endişe, her an heyecan, her an mutluluk, çok büyük sorumluluk ama dünyanın en güzel, en özel duygusu.

BERİL BAYINDIR

Sen geld­in ya oğlum, bahar geldi­ ömrüme

DİDEM ANTEBİ

Annelik dünyadaki­ en kutsal hi­s.

Anne olduktan sonra hayatın değerini­ daha ­iyi­ anladım.

Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -