Sevgililer Gününde Yalnızlara Mutlu Olma Önerileri

3.107 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgililer gününe haftalar kala yalnız olanlar için bir takım önerilerle mutlu olmanın, en azından bu güzel günde mutsuzluktan uzak durmak için bir takım önerilerde bulunacağız. Sevgililer gününde yalnızlara mutlu olma önerileri konusunda vereceğimiz bilgilerle sizleri sevgiliniz olmadığı halde sevgililer gününde nasıl eğlenebileceğinizi, nasıl mutlu olabileceğiniz konularında yardımcı olmaya çalışacağız. Her yerde kırmızı kalpler, çiçekler, şirin hediye önerileri ve çift fotoğrafları görmeye başladıysanız Sevgililer Günü’ne oldukça az kaldı demektir. Peki yalnızlık duygusu kendini göstermeye başladı mı?

Bir şeylerin eksik olduğu hissine kapılmak çok kolay, fakat buna hiç gerek yok, yalnızlık ve eksiklik duygusunu yöneterek bu günü, Sevgililer Günü yokmuş gibi geçirebilir, ya da; ailenize, arkadaşlarınıza ve kendinize vakit ayırarak, yalnızlığın tadını da çıkarabilirsiniz.

İşte, sevgilisi olmayanlara özel harika Sevgililer Günü planları;

Kendinize İyi Davranın

Güne günlük rutininizi devam ettirerek başlayın. Bu yıl Sevgililer Günü, pazar gününe denk geldiği için cilt ve saç bakımı yapmak, sevdiğiniz şeylere vakit ayırmak iyi hissetmenizi sağlayacak. Uykunuzu almış şekilde uyandığınızdan emin olun ve müzik eşliğinde güzel bir kahvaltı hazırlayın. Kahvaltınızı yaparken sevdiğiniz bir programı izleyebilir, görüntülü sohbetler gerçekleştirebilir ya da bir şeyler okuyabilirsiniz. Günün geri kalanında cildinize ve saçlarınıza maskeler yapıp, ılık bir duş ile modunuzu yükseltebilirsiniz..

Bekar Arkadaşlarla Bir Gece Planlayın

Çikolataya bandırılmış kalpli kurabiyeler yapıp, pijamalarınızı giyip, bekar bir arkadaşınızla keyifli bir gece geçirmeye ne dersiniz? Pandemi koşullarına bağlı olarak bu planı online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Bir gün önceden partinizin temasını ayarlayın, arkadaşlarınıza davet gönderin ve partiye hazırlanma aşamasının tadını çıkarın. Online bir pijama partisi tüm bekar arkadaşlarınız ve sizin için harika bir sevgililer günü planına dönüşebilir. Muhabbet ettiğiniz, oyunlar oynadığınız ve bolca güldüğünüz bir gece, ilerleyen yıllarda bile en unutulmaz Sevgililer Günü aktiviteleriniz arasında olacak.

Film Gecesine Ne Dersiniz?

Sevdiğiniz bir yemeği hazırlayıp veya sipariş edip Sex and The City maratonunda bir yolculuğa çıkmak kulağa iyi bir fikir gibi geliyor. Kendinizi romantik komediler izlemeye adayacağınız gibi aşk konulu tüm filmleri ekarte edip aksiyon ve korku sinemasını da tercih edebilirsiniz tabii. Tamamen nasıl bir ruh halinde olduğunuza bakın ve keyifli hissetmenizi sağlayacağına inandığınız seçimlere yönelin.

Kendinize Hediye Alın

Bu günü yalnız geçirmenin diğer güzel yanı da; hediye hakkınızı kendinizden yana kullanmanız. Karşı tarafa hediye aramakla geçireceğiniz o stresli süreci uzun zamandır istediğiniz bir şeyi almaktan yana kullanabilirsiniz. Bu, kendinizi son derece iyi hissettirecek. Aldığınız hediyeyi, hediye paketi yaptırmayı da unutmayın tabii.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık