Sonbahar – Kış Volanlı Etek Modası

1.490 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Volanlı etekler şıklığı göstergesidir. Rahat ve şık bir paça olması da tesettürlü hanımlar tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Kış tesettür giyim ürünlerinde volanlı etek modelleri sıklıkla görülmektedir. Tarçın tonlarında ve aha koyu renklerde çıkan bu ürünler askılarda yerini almaktadır. Her tarza ve kişiye uygun olarak tasarlanan bu etek modellerinde zarif bir çizgi bulunmaktadır. Volanlı eteğin bel kısmından volanlarının inişi zarif görüntüyü oluşturmaktadır.

Volan etek modellerinde aynı zamanda belinde kalın bir kemer bulunmaktadır. Bu tarz modeller genellikle özel davetler için uygundur. Gün içerisinde ya da akşam saatlerinde bu tarz etekler ile kombin oluşturabilirsiniz. Kış tesettür giyimde etek modasının zirvesi haline gelen bu modellerin farklı şekilleri de bulunmaktadır. Geniş açılan volanları bu etek modelinde daha prenses bir hava yaratmaktadır. Bu da çeşitli hırkalar ile kombinlenmesini sağlar.

Volan Etek Modellerinde İnce Detaylar

Volan etek modellerinde bel kısmından etek ucuna kadar çeşitli detaylar bulunmaktadır. Özellikle eteğin bel kısmında bulunan kemer ve kemerin üzerindeki küçük boncuk işlemeleri günümüzde en ince detaylar olarak adlandırılmaktadır. Bu tarz etek modellerinde volanların ara kısımlarında da nakış işlemeleri bulunmaktadır. Bu nakış işlemeleri eteğin daha şık bir görüntü oluşturmasına yardımcı olur. Volan etek modellerinde arkadaş kuşak bağlanması ve kurdele yapılması da kombinlerde zariflik yaratmaktadır.

Volan Etek Kombini Nasıl Yapılır?

Volan etek modelleri ile kombin oluşturmanın farklı yolları vardır. Sade bir kombin oluşturmak isteyen kişiler düz balıkçı yaka kazak ile volan etek modellerinden birini tercih ederek kombin oluşturabilir. Bu iki parçanın da siyah olması kombini daha net gösterecektir. Dış giyim ürünlerinden siyah deri ceket bu kombini tamamlayıcı parça olacaktır.

Gösterişli bir kombin yapmak isteyen kişiler daha detaylı ve gösterişli volan etek modellerinden birini tercih edebilir. Bu eteğin üzerine saten gömlek seçimi doğru bir seçim olacaktır. Volan eteğin bel kısmında bulunan kuşak ise kombini daha şık ve modern bir havaya sokacaktır. Bu kombinin altına uzun topuklu ayakkabı seçimi özel davetler için uygun kombin yapmanızı sağlayacaktır. Son olarak yapay kürk alarak kombini tamamlayabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık