Torun Banyo Dolabı Duşakabin Üretici Firma

237 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Banyolarımızın en çok kullanılan bölümleri banyo dolapları ve duş aldığımız alandır. Bu alanlar zevkimize ve yerimize göre tasarlanırsa kullanım açısından büyük bir kolaylık sağlar. Duş aldığımız yer için seçimlerimiz aşağıdakiler olabilir;

 1. Duşakabin
 2. Duş teknesi
 3. Jakuzi
 4. Küvet

Bu sistemlerden en yaygın olanı duşakabindir. Duşakabin hem görüntü olarak hem de kullanım kolaylığı olarak diğerini geriden bırakan bir sistemdir. Banyonuzda belirlediğiniz stile karar verdikten sonra yukarıdaki seçeneklerden ilk seçenek olan duşakabini seçtiyseniz bu konuda Torun Banyo Dolabı Duşakabin Üretici Firmamız işinin ehlidir. Gönül rahatlığıyla üretilen ürünlerimizden zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.

Duşakabin Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyonuza duşakabin yaptırmak istediniz ve bu konuda nasıl bir yol izleyeceğinizi bilemiyorsanız aşağıdaki bilgiler ışığında seçimizi kolaylıkla yapabilirsiniz;

 1. Banyodaki duşakabinin yapılacağı yer çok önemlidir. Mümkün olduğunda hem yerden tasarruf hem de duş esnasında rahatsız etmemesi için iç alanının belirlenmesi gerekir. Bunun da birkaç çeşidi vardır. Bunlar; oval duşakabinler, kare ve dikdörtgen duşakabinler, iki duvar arası duşakabinlerdir.
 2. Malzeme olarak mika ve cam olarak duşakabinler mevcuttur. Bu hususta da fiyat farkları olmaktadır. Mika malzeme cam malzemeye göre daha uygun fiyatlıdır. Her iki tercihiniz için birçok çeşit firmamızda bulunmaktadır.,
 3. Yukarıdaki seçimleri yaptıktan sonra duşakabininin banyo dolaplarıyla ya da tüm banyo ile uyumlu olacak güzel bir stil seçimi yapılmalıdır. Renk ve stil seçeneklerimiz mevcut olmakla birlikte fiyat olarak da farklı seçenekler sunmaktayız.
 4. Duşakabin camının seçiminde de tercih yine sizlerindir. Normal görünümlü cam, tam buğulu cam, yarı buğulu cam yahut çeşitli desenlerde cam seçebilirsiniz.
 5. Duşakabin seçimlerinde önemli noktalardan biri de teknesinin olup olmayacağıdır. Teknesiz duşakabin temizlik açışından kolaylık sağlamaktadır.
 6. Seçimlerinizi yaparken dikkat edilmesi diğer bir kriter ise duşakabinin sürgülü ya da sabit panel olarak tasarlanmasıdır. Düz panel duşakabinler de tam kapalı sürgülü duşakabinler gibi suyu engeller bu yüzden seçim tamamen kullanım amacınıza ve zevkinize göre size bağlıdır. Düz sabit panellerde duşakabin teknesi genellikle bulunmamaktadır.
 7. Renk seçeneklerini de banyo dolaplarına ve banyonuzun tarzına göre seçim yapabilirsiniz. Beyaz, siyah bantlı, krom, gold gibi seçeneklerimiz mevcuttur. Klasik bir tarz benimsenen banyolarda genellikle gold rengi tercih edilmektedir.

Banyo Dolaplarının Üretim Aşamasında Üretici Firma

Banyo dolaplarının üretimleri gerçekleştirilirken yüksek kalitede ve kullanım ömrü uzun malzemelerimiz ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Üretici firma olarak müşteri odaklı üretimlerimiz ve seçimlerinize ve yerinize göre banyo dolapları üretiyoruz. Yukarıda bahsettiğim duşakabin seçimleriniz ile birlikte banyo dolabınızı da ortak bir mimaride düşünerek seçim yapabilir firmamızın üretiminden faydalanabilirsiniz.

Banyolarımızda kullanım amacına ve stiline göre banyo dolapları ve duşakabin önemli yere sahiptir. Banyo dolaplarının iç hacmi dış görünüşü ebatı seçimlerinize ve yerinize göre planlanarak üretilebilir.

Banyo Dolapları Malzeme Kalitesi

Kaliteli malzemeden üretilen banyo dolaplarının uzun ömürlü olması kaçınılmazdır. Banyolar nem oranı yüksek ve rutubete çok yatkın mekanlar olduğundan kaliteli malzeme ile banyo dolabı üretilmesi elzemdir. Banyo dolaplarında kullanılan birçok malzeme olmakta birlikte MDF ve suntalem en çok tercih edilen malzemedir. Firmamız bünyesinde üretilen banyo dolaplarında en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır ve müşteri memnuniyeti yüksektir.

Torun Banyo Dolabı Duşakabin Üretici Firma

Marka olarak banyo malzemelerinin çoğunu bünyemizde barındırıyor ve alanında uzman personelimiz ile üretimini gerçekleştiriyoruz. Birbirine uyumlu olarak tasarlanan banyo dolapları ve duşakabinlerin bütün çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık