Yay Burcunun İyi Geçindiği Burçlar

646 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Yay burcu hangi burçlarla anlaşır, nasıl aşık olur, nelerden hoşlanır… Merak ettiğiniz tüm sorunların cevaplarını Astrolog Neşe açıklıyor. Astroloji rehberinin sonunda ise size, ücretsiz tarot falı bakma fırsatı sunuyor, kaçırmayın!

Yay burcu Koç uyumu nasıldır?

Son derece eğlenceli bir evlilik. Her ikisinin de serüvene açık olması, keşfetme duygularını körükler ve inanılmaz bir yaşam maratonuna imza atarlar. Yay’ın kendine güveni, Koç üzerinde kıvılcım etkisi yapar. Kavgaları kısa süreli ve geçicidir. Hatta karşılıklı fikir tartışmalarından büyük zevk alırlar. Kalpleri dillerinde olduğu için birbirlerinden sır saklamayı da beceremezler. Denemeye ve yaşamaya değer bu evlilikte her şey uyumlu bir şekilde ilerleyecektir. Her ikisi de iyi bir anne ve baba olurlar.

Yay burcu Boğa uyumu nasıldır?

Boğa hükmetmeyi sever. Yay buna asla izin vermez. Yay’a bir şey yaptırılacaksa, mantığına hitap edilmelidir. Boğa bunu zamanla öğrenecektir. Eğer gerçekten seviyorlarsa “deneme-yanılma” yöntemi ile evliliklerine en iyi modeli bulacaklardır. Sahiplenici Boğa’nın söylediği sözler Yay’a ters gelse de, mantığı için ona hayranlık duyar. İlişkinin temelini Boğa atarken, Yay da yapı taşlarını sıralar ve uygun bir evliliği birlikte yüklenirler.

Yay burcu İkizler uyumu nasıldır?

İkisi de yaşamı en uç noktalarda yaşadıkları için aralarında bir uyum söz konusudur. Şaşılacak derecede çok yönlü olan bu evlilikte “değişim” yaşam felsefesidir. Yay her yönüyle eğlenceli ve mutlu bir kişidir. Birbirlerinin özgürlüklerine karışmadıkları için evlilikleri uzun ömürlüdür. Tek kusurları, herkes kendi yoğunluğunu yaşarken birbirlerini unutma tehlikesidir. Yaşamları oldukça keyifli geçecek bu çifte, mutluluklar dilemekten başka söyleyecek sözümüz yok.

Yay burcu Yengeç uyumu nasıldır?

Her yönüyle doğru, fakat zamana ihtiyacı olan bir evliliktir. Yengeç’in fedakârlığı, beraberliğin temel ilkesidir. Yay burcu yaramaz çocuklar gibi koştururken, Yengeç büyük bir sabırla onu bekler. Yay, korunma ihtiyacı duyduğunda hep Yengeç’e koşacaktır. Yay sabrı öğrenirse, evlilikleri uzun sürebilir. Yengeç ona direnme gücünü göstererek farklı bir ders verecektir.

Yay burcu Aslan uyumu nasıldır?

Enerji dolu bir evlilik. Her an patlamaya hazırlanan bir duygu yumağı. Yay’ın sabırsızlığı, Aslan’ı çileden çıkarsa da tutku dolu bir aşkı paylaşırlar. Neşeli günlerinde keyiflerine diyecek yoktur. Her ikisi de yaşamı zevkli kılabilmek için önlerine çıkan fırsatları kaçırmazlar. Bu ilişkinin tek olumsuz yönü öfkelerinin doruklarında olduğu günlerde, telafisi mümkün olmayan hatalar yapabilme riskleridir. Kendilerini frenlemeyi öğrenmeli ve evliliklerinin keyfini çıkarmalıdırlar.

Yay burcu Başak uyumu nasıldır?

IQ’sü çok yüksek bir evliliktir. Her ikisi de aklın verdiği tüm nimetleri sonuna kadar kullanırlar. Saatler boyu konuşup tartışabilirler. Başak’ın gereksiz ayrıntıcılığı, Yay’ın canını sıkar. Öfkesini yenemeyen Yay, ilk fırsatta onu kendi haline bırakarak gider. Yalnız kalan Başak, durumun anlamsızlığını bir türlü kavrayamaz. Akıl savaşlarını bırakarak, paylaşmayı öğrenirlerse denemeye değer bir evlilik diyebiliriz.Yay Burcu

Yay burcu Terazi uyumu nasıldır?

Hoş bir evlilik. Cana yakın Yay, esprili zekasıyla Terazi’yi bir anda büyüler. Dengeli yapısıyla ünlü Terazi de her zaman özgürce bir aşkın hayalini kurmuştur. Yay, ona bu olanakları fazlasıyla sunar. Fakat en özel duyguları paylaştıkları zamanlar bile Yay aniden bu evliliği bitirebilir. Mantık çerçevesinde kendilerini ayrılıklara her zaman hazır hissederler. Sonuç olumsuz olsa bile yaşadıkları hayal kırıklıklarına ikisi de katlanacaktır.

Yay burcu Akrep uyumu nasıldır?

Henüz evliliğin başındayken bile güçlükler onları bekler. Yay’ın sonsuz özgürlük çığlıklarını, Akrep asla duymaz. Bu konuda kör, sağır ve dilsizdir. Üstelik yoğun kıskançlık oklarını sürekli Yay’a gönderir. Paylaştıkları duygu yüksek boyutlarda ise iyimser Yay bundan gocunmayacaktır. Hatta aşkı uğruna her şeye katlanacaktır. Bu ateşli duyguların zamanla durulması gerekir, yoksa hiç istemedikleri halde ayrılık kapılarına dayanacaktır.

Yay burcu Yay uyumu nasıldır?

Yaşamı bu denli serüven gibi yaşayan bir ikiliye az rastlanır. Aynı dili konuşup, aynı şeyleri düşünmenin bazen olumsuzlukları olabileceğinin en iyi örneğidirler. Şiddetli aşk duygularının hemen ardından, özgürlük arayışları adına yaşanan kaçışlara alışmaları gerekir. Her ikisi de bunu problem yapmamayı öğrenirse, bu evlilikte her şey istedikleri gibi gidebilir. Aşkları zamanla olgunlaşacak, serpilip güzelleşecektir. Yeter ki gerekli zamanı tanısınlar.

Yay burcu Oğlak uyumu nasıldır?

Her şeyiyle zıt bir evlilik. Oğlak’ın iç disiplini ve kuralları arasında kendini kuşatılmış hisseden Yay, bu ilişkiyi başlattığı için kendine sürekli kızar. Her an kaçmaya hazırdır. Oğlak burcunun tükenmek bilmeyen mantığından sıkılarak, her fırsatta kapris yapar. Bir gün her şeyin biteceğini bilse de bu ilişkinin garip kaosundan kendini kurtaramaz. Yaşamı garip bir şekilde paylaşırlarken, birbirlerini hiç kırmadan nedensiz ayrılırlar.

Yay burcu Kova uyumu nasıldır?

Hareketli ve enerjik bir yaşamın ayrılmaz iki ateş topudur. Birbirini bu kadar tamamlayan iki kişiye az rastlanır. Zevkler ve duygular aynıdır. Olaylara esprili yaklaşımlarıyla birbirlerine daha da bağlanırlar. Yay’ın neşeli tavırları, Kova’nın marjinalliği ile bir anda çakışır. Birbirlerini gördükleri anda kendilerini anlayacak olan kişiyle karşılaştıklarına o kadar emindirler ki ömür boyu sürecek bir evliliğin temelini atarlar.

Yay burcu Balık uyumu nasıldır?

Özgürlük savunucusu Yay’la Balık’ı bir arada düşünmek imkansız gibi bir şeydir. Bu evlilik sürekli kendi dikenlerine takılacağı için zamanla kısır döngüye dönüşecektir. Yay, bir Balık’ın gereksiz alıngan ve duygusal davranışlarına alışamaz. Üstelik onun kadar içsel düşleri olan biri değildir. Balık ne kadar kendine dönükse, Yay da bir o kadar çevresiyle barışıktır. Her şeyiyle olumsuz bir evliliktir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık