Yengeç Kadınlarının En İyi Özellikleri

542 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Yengeç burcu kadınlarını daha yakından tanımak istiyorsanız, astroloji rehberimiz size yardımcı olacak! Yengeç burcu kadını özellikleri, Yengeç burcu kadını nelerden hoşlanır, erkeklere bakışına kadar merak edilenleri hemen okuyabilir, onlarla daha iyi iletişim kurabilirsiniz.

Yengeç burcu kadını çocukları çok sever

Yengeç burcu kadınları çocukları çok sever. Hatta çocukları yüzünden hayatındaki başka her şeyi kolaylıkla feda edebilir. İdeal anneler Yengeç burcundan çıkar. Ayrıca, tıpkı bu burcun erkeği gibi o da annesine aşırı düşkündür.

Yengeç kadınının ruh hali aniden değişir

Nazlı bir güzelliği vardır yengeç burcu kadının. Son derece duygusal ve iyi niyetli olduğu yüzünden bile belli olur. Böyle göründüğü için onun birkaç tatlı söz ve göz alıcı jestle baştan çıkaracağını düşünenler ise kesinlikle yanılıyor demektir. Çünkü Yengeç kadınıyla hayat ve aşk o kadar da kolay değildir. Bir kere ruh hali kolaylıkla değişir, başka birinin sadece birkaç dakika canının sıkılmasına yol açacak türden basit bir olay Yengeç kadını için günlerce sürecek türden bir keder anlamına gelebilir.

Siz de onun kederi geçsin, eski neşesini geri kazansın diye harekete geçmeye bağladığınız andaysa… hoop, yeniden hayretler içinde kalırsınız. Çünkü bu kez söz konusu kadın pür neşe size bir şeyler anlatmaya, eğlenebileceğiniz bir yerlere götürmeye başlar.

Yengeç kadını erkeklere karşı seçicidir

Çekingen ve hassas Yengeç kadını aynı zamanda çok gururludur ve en zayıf olduğu zamanlarda bunu başkaları, özellikle de erkekler görsün istemez. Bu yüzden de ona nerede ne zaman nasıl davranacağınız sizin için daima bir muamma olarak kalır. Ama şikayet etmeyin, belki de bu kadının en önemli özelliklerinden biri de karşısında rol yapılmasına dayanamamasıdır. Ona daima olduğu gibi görünecek bir erkeği seçer.

Yengeç kadını duygularını iyi gizleyebilir

Onun kadar kırılgan ve hassas bir ruhtan beklemeyeceğiniz kadar çılgın bir neşesi, bulaşıcı kahkahaları vardır bu kadının. Ne kadar çekingen olduğunu bildiğiniz için bu haline anlam veremezsiniz. Bu kadının en önemli özelliklerinden biri de hüzünlüyken çok neşeli görünmeyi her zaman başarmasıdır.

Yengeç kadını sevgi sözleri ister

Sevgi sözleri söylemekten kaçınan, bunu ayıp sayan ya da utanan bir adamın Yengeç kadınıyla başarılı olması çok zordur. Yengeç kadını için açık sözlülük insanoğlunun en önemli özelliklerindendir.

Yengeç burcu kadını seyahat etmeyi sever

Kısa süreli maceralardan pek hoşlanmaz. Yolculuk etmeyi çok sever. Özellikle deniz yolculuklarına bayılır.

Yengeç kadınına aşıksanız:

Açık sözlü olun, düşüncelerinizi, zihninizden geçenleri, ruhunuzdaki sırları ona anlatmaktan çekinmeyin. Birlikte olduğunuz her an onu sevdiğinizi söyleyin. Bundan bıkacağınızı, söylerseniz sizi artık çekici bulmayacağını da aklınızın ucundan bile geçirmeyin. Yengeç kadını aşka ve sevgi sözlerine doymaz çünkü. Ama gözü dışarıda da değildir. Hayatı boyunca tek bir erkeğe bağlanacak türden kadınlardır o. Yeter ki bağlandığı erkek onu kırmasın, ihanet etmesin…

Yengeç kadınının erkeğe çok güvenmesi gerekir

Bir de şunu asla unutmayın: karşısındaki erkekten açık sözlülük bekleyen bu kadının kendisi açık sözlü olmakta biraz zorlanır. Bir erkeğe onu sevdiğini söylemesi için o erkeğe sonsuz derecede güvenmesi gerekir ki bu da Yengeç kadını için uzun zaman demektir. Dolayısıyla bekleyin, beklemeyi göze alın.

Yengeç kadını kısa süreli ilişkilere pas vermez

Bir özelliği de eğlenceyi sevmesine, gece hayatına bayılmasına, oyuncu ve neşeli olmasına rağmen havailikten hiç hoşlanmamasıdır. Kısa süreli ilişkiler ona göre değildir. Neşesine, güzel gülümsemesine ve tatlılığına aldanarak bu kadınla oyalayıcı bir flört yaşayabileceğini düşünenlere şimdiden güle güle diyelim. Yengeç kadını yalnızca sadakat ve adanmışlıkla baştan çıkarabilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -